• Αναζήτηση
  • Αγγελίες Εργασίας
  • Ζητείται
  • Υποστήριξη Γραφείου - Εξυπηρέτηση Πελατών - Λογιστήριο
  • Γραμματείς
Ζητεί εργαζόμενο

Υπάλληλος Γραμματειακής Υποστήριξης

1.000 € Το μήνα
Περιγραφή

Από Κατασκευαστική Εταιρεία στο Ρέθυμνο Κρήτης που δραστηριοποιείται στον τομέα Μετάλλου – Αλουμινίου, αναζητείται Υπάλληλος Γραμματειακής Υποστήριξης.

Απαραίτητα προσόντα:

-Γνώση χρήσης ERP προγράμματος -Καλή γνώση της Αγγλικής γλώσσας-Καλή γνώση MS Office -Ικανότητα συνεργασίας και πνεύμα ομαδικότητας -Ικανότητα οργάνωσης και συντονισμού διεκπεραίωσης πολλαπλών εργασιών ταυτόχρονα (Multitasking)

Αρμοδιότητες Θέσης

-Οργάνωση ημερήσιων εργασιών συνεργείων και επίλυση ημερήσιων τεχνικών θεμάτων. - Προγραμματισμός των παραδόσεων εμπορευμάτων προμηθευτών. -Οργάνωση παραλαβών εμπορευμάτων και προγραμματισμό τοποθετήσεων αυτών. -Καθημερινή επικοινωνία με τους πελάτες.

Προσφέρεται

-Αμοιβή ανάλογων προσόντων  / Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών. -Άριστο εργασιακό περιβάλλον, συνεχής εκπαίδευση και προοπτικές εξέλιξης.

Παρακαλούνται οι υποψήφιοι να αποστείλουν βιογραφικό στο [email protected]

Στοιχεία αγγελίας
Έμπορος
Afoi Gavala
ΚΡΗΤΗ
ΡΕΘΥΜΝΟ 74100

Έμπορος στο car.gr από: 10-11-2022
Επικοινωνία
Xώρος Διαφήμισης
Afoi Gavala ΡΕΘΥΜΝΟ 74100
Έμπορος